Sodyba

Sodyba Žaliasis slėnis

Siūlome apsistoti ir pasidžiaugti gamta mūsų kaimiškoje sodyboje Andrioniškio miestelyje, Anykščių rajone.

Žaliojo slėnio sodyba įsikūrusi nuostabios gamtos prieglobstyje ant Šventosios upės kranto, Andrioniškio miestelyje, Anykščių rajone. Čia ramybę ras ir mažas ir didelis. Gaivus tyras oras suteiks ramybę, poilsį, padės pamiršti kasdienius rūpesčius, o pro langus matoma upės tekmė paveiks kiekvieną lyg meditacija.

Nedidelis Andrioniškio miestelis turi gražią Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią su įspūdingais vitražais. Tai saugomas valstybės architektūros paminklas Šventosios ir Griežos upių santakoje.

Sodyba puikiai tiks jūsų šeimos šventėms, susitikti su draugais, giminėmis ar tiesiog pabūti su šeima.

Visos sodybos teritorija užima 2ha. Pati sodyba, aptverta originalia medine tvora, yra dviejų aukštų su terasa ir vaizdu į Šventosios upę. Čia rasite ir sceną su stogu, kur galima rengti įvairius pasirodymus ir renginius. Ant paties Šventosios upės kranto yra dvi pavėsinės su židiniais, o viena pavėsinė yra su terasa upės link.

Pagrindiniame pastate yra 3 dviviečiai ir 2 penkiaviečiai kambariai su patalyne ir rankšluosčiais. Pirmame aukšte yra salė, talpinanti 20 žmonių. Terasa su vaizdu į upę. Virtuvėje rasite Jums reikalingus indus, mikrobangų krosnelę, kaitlientę, elektrinį virdulį, šaldytuvą. Sodyboje yra 2 dušai ir 2 bendri tualetai. 

Sodybos šeimininkė Regina pasiūlys papildomas pramogas – išsinuomoti baidares ir praplaukti Šventosios upe, gėrintis fantastiškai gražiu Anykščių regioniniu parku, kuriame gausu ir uogų, ir grybų. Taip pat galite pramogauti lauke: tinklinio aikštelė, stalo tenisas, supynės, galima žvejyba. Po dienos pramogų galėsite atsipalaiduoti kubile.

Miegamų vietų skaičius sodyboje – 16.

Sodybos nuoma parai nuo 400 eur