Sodyba Žaliasis slėnis
0%
Baidarės anykščiuose. Sodyba Žaliasis slėnis

Apgyvendinimas

“Žaliasis slėnis” apgyvendinimas

 

Žaliojo slėnio sodyba įsikūrusi nuostabios gamtos prieglobstyje ant Šventosios upės kranto, Andrioniškio miestelyje,  Anykščių rajone. Ramioje ir jaukioje gamtos apsuptyje esančioje sodyboje gali apsistoti 16 žmonių. Sodyboje yra tualetas, dušas, karštas ir šaltas vanduo, virtuvė, šaldytuvas, patalynė. Galima nuomoti visą sodybą arba tik kambarius, kuriuose galėsite pernakvoti. Taip pat siūlome ir kitas apgyvendinimo paslaugas.  Galite apsistoti mūsų stovyklavietėje. Čia galite iškylauti, statyti palapines, kurti laužą, žaisti tinklinį, stalo tenisą ar krepšinį.

Sodyba Žaliasis slėnis Anykščiuose

SODYBA

Žaliojo slėnio sodyba įsikūrusi nuostabios gamtos prieglobstyje ant Šventosios upės kranto, Andrioniškio miestelyje, Anykščių rajone.

Namelių nuoma

NAMELIAI

Kviečiame apsistoti mažesniuose nameliuose. Namelių nuoma Anykščiuose. Namelyje yra 8 miegamos vietos, dušas, tualetas, šaldytuvas taip pat ir kondicionierius.

stovyklavietė

STOVYKLAVIETĖ

Siūlome apsistoti mūsų privačioje stovyklavietėje, kur galėsite pasistatyti palapines ar susikurti laužą savo draugų kompanijoje.

Sodyba įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje prie Šventosios upės. Ji puikiai tiks susitikti su draugais, giminėmis ar tiesiog pabūti su šeima.

  • Visos sodybos teritorija užima 2ha.
  • Pagrindiniame pastate yra 16 miegamų vietų. Terasa su vaizdu į upę.
  • Salėje gali tilpti iki 20 žmonių. Sodyba veikia tik šiltuoju metų laikotarpiu.
  • Nameliuose gali apsigyventi 8 žmonės. Yra kondicionierius su šildymo funkcija, todėl nameliai veikia ištisus metus.
  • Nuo sodybos iki Anykščių – 10km.

Mes galime pasiūlyti jums įvairiausias pramogas. Norite gamtoje praleisti visą dieną ar net ilgiau? Bet kuriuo atveju rasime jums patogiausią variantą!