Sodyba Žaliasis slėnis
0%
Baidarės anykščiuose. Sodyba Žaliasis slėnis

Apie mus

Žaliasis slėnis

Nori pailsėti nuo miesto karščio, bet gulinėjimas paplūdimyje – ne tau? Nori naujų įspūdžių ir tikrų nuotykių?


Tuomet surink draugų kompaniją, o mes pasistengsime jūsų planus paversti realybe.
Siūlome jums žygį baidarėmis Šventosios upe, kuri dėl savo ramios tėkmės yra itin tinkama mažiau patyrusiems keliautojams. Aštresnių įspūdžių mėgėjai gali rinktis maršrutą Jaros – Šventosios upėmis –tikrai ilgam bus ką prisiminti.
Apsistoti galima regioninio parko arba miškų ūkio stovyklavietėse, jei ieškote visiško privatumo – Andrioniškyje (mūsų siūlomas maršrutų pabaigos taškas arba tarpinė stotele) prie pat upės yra maždaug hektaro dydžio privati valda, kur galima statytis palapines, kurenti laužą, pažaisti tinklinį ar kvadratą, pasikaitinti indėniškoje pirtelėje. Kol poilsiausite, jūsų transportas bus saugomas mūsų privačioje teritorijoje.
Pakeliui namo galite aplankyti netoliese įsikūrusį Arklio muziejų, Puntuko akmenį ar nusileisti rogutėmis nuo Kalitos kalno Anykščiuose. Taip pat galime pasiūlyti nakvynę mūsų sodyboje ant Šventosios upės kranto, kur miegoti gali 10 žmonių. Sodyboje rasite visus privalumus – karštą ir šaltą vandenį, dušą, tualetą, virtuvę, šaldytuvą, patalynę.

Palaukimas baidarėmis
Esame šios veiklos entuziastai.


Tad siekiame, kad kuo daugiau žmonių ne tik susipažintų su Šventosios upės kraštovaizdžiu ar Anykščių rajono apylinkėmis, bet ir kokybiškai ir aktyviai praleistų laisvalaikį kartu su šeima, draugais ar kolegomis. Jei nuspręstumėte plaukimui pasirinkti ne Anykščių rajono upes (Šventoji, Jara), baidares jums galime atvežti į bet kurį Lietuvos tašką.
Mūsų siūlomos baidarės yra ypatingai stabilios ir manevringos. Patogios sėdynės su lankstomais atlošais padengtos minkštu audiniu. Abi sėdynes galima pastumti į priekį ar atgal, pritaikant prie individualaus irkluotojų ūgio bei svorio. Mažiems vaikams siūlome papildomas kėdutes, įtaisomas į baidarės vidurį.
Jei kol kas nežinote, kur norite plaukti – susisiekite su mumis ir mes jums patarsime geriausią variantą, atsižvelgiant į jūsų komandą, norus bei jūsų skiriamą laiką. Jei niekada nesate plaukę baidarėmis, mes galime organizuoti trumpus mokymus apie tai, kas yra svarbu esant ant vandens bei kaip valdyti baidarę. Esant poreikiui, galime suteikti lydintį asmenį, kuris gali būti ypač naudingas, jei plauksite su nepilnamečių grupe.
Mes siekiame tapti jūsų draugu organizuojant plaukimus baidarėmis. Tad patarsime jums, kas yra geriausia ar padėsime net esant kebliausioms situacijoms.

Mes galime pasiūlyti jums įvairiausios trukmės maršrutus.


Pasiplaukiojimui turite tik valandą? Norite gamtoje praleisti visą dieną ar net ilgiau? Bet kuriuo atveju rasime jums patogiausią variantą!
Savo automobilius galėsite palikti mūsų privačioje stovyklavietėje, esančioje Andrioniškio miestelyje, ant Šventosios upės kranto. Iš ten jus nuvešime į maršruto pradžią ir parplaukus, jei reikės, parvešime atgal.
Po žygio baidarėmis galime jums pasiūlyti nakvynę mūsų sodyboje. Ramioje ir jaukioje gamtos apsuptyje esančioje sodyboje gali apsistoti 16 žmonių.
Sodyboje yra tualetas, dušas, karštas ir šaltas vanduo, virtuvė, šaldytuvas, patalynė. Galima nuomoti visą sodybą arba tik kambarius, kuriuose galėsite pernakvoti.
Taip pat siūlome galimybę apsistoti mūsų stovyklavietėje. Čia galite iškylauti, statyti palapines, kurti laužą, žaisti tinklinį, stalo tenisą ar krepšinį.

Mikierių atodanga – Andrioniškis
Šventosios arba Jaros upe