Sodyba Žaliasis slėnis
0%
Baidarės anykščiuose. Sodyba Žaliasis slėnis

Galerija

Video galerija

Žaliosios sodybos įspūdžių ir nuotykių galerija! Taip pat nori patirti nuotykius su mumis? Surink draugų kompaniją, o mes pasistengsime jūsų planus paversti realybe.

Siūlome jums žygį baidarėmis Šventosios upe, kuri dėl savo ramios tėkmės yra itin tinkama mažiau patyrusiems keliautojams. Aštresnių įspūdžių mėgėjai gali rinktis maršrutą Jaros – Šventosios upėmis – tikrai ilgam bus ką prisiminti! Apsistoti galima regioninio parko arba miškų ūkio stovyklavietėse, jei ieškote visiško privatumo – Andrioniškyje (mūsų siūlomas maršrutų pabaigos taškas arba tarpinė stotele) prie pat upės yra maždaug hektaro dydžio privati valda, kur galima statytis palapines, kurenti laužą, pažaisti tinklinį ar kvadratą, pasikaitinti indėniškoje pirtelėje. Kol poilsiausite, jūsų transportas bus saugomas mūsų privačioje teritorijoje.

Kelionės metu jus sups ne tik nuostabūs gamtos vaizdai, bet ir objektai, kuriuos pamatyti bei aplankyti tikrai verta. Viename iš mūsų siūlomų maršrutų – “Mikieriai – Andrioniškis”,  apsistojus kokioje nors stovyklavietėje įspūdingos kelionės metu, galite aplankyti tokius objektus kaip:

Mickūnų tiltą, Mickūnų koplytstulpį, Mikierių atodangą, Inkūnų k. partizanų kapines, Inkūnų bažnyčią, bei žinomą Inkūnų – Mikierių kabantį tiltą, geriau žinomą kaip “Bezdžionių tiltą”.

Mes siekiame tapti jūsų draugu organizuojant plaukimus baidarėmis. Tad patarsime jums, kas yra geriausia ar padėsime net esant kebliausioms situacijoms.
Baidarių nuoma Anykščiuose – geriausias jūsų pasirinkimas.

​​Jei kol kas nežinote, kur norite plaukti – susisiekite su mumis ir mes jums patarsime geriausią variantą, atsižvelgiant į jūsų komandą, norus bei jūsų skiriamą laiką. Jei niekada nesate plaukę baidarėmis, mes galime organizuoti trumpus mokymus apie tai, kas yra svarbu esant ant vandens bei kaip valdyti baidarę. Esant poreikiui, galime suteikti lydintį asmenį, kuris gali būti ypač naudingas, jei plauksite su nepilnamečių grupe.